Ucuz Çelik kapı fiyatları

Eserler Çelik kapı
TEL : (0212) 634 76 12
FAKS : (0212) 634 76 12
GSM : (0553) 301 40 11
Hemen hemen her evde kullanılan çelik kapı, hırsızlığa karşı en önemli silah denilebilir. Özellikle günümüz şartlarında evde yaşayan kişilerin çalışması ve gün boyu evde olmamasından dolayı gözün arkada kalmaması için dahaçok çelik kapı tercih edilir.
Bunların dışında tanınmayan birine kapı açıldığı durumda, kişinin kendini daha güvende hissetmesini sağlayan çelik kapızincirleri, kapı açılsa da herhangi bir zorlama durumunda çelik kapı tam olarak açılmaz. Sadece kapı arasından görüşülme yapılabilmesi bu durumda oldukça yararlıdır. Çelik kapı fiyatları için firmayı arayabilirsiniz.
Aynı zamanda evde küçük bir çocuğun tanımadığı bir kişiye kapıyı açmasında kişi yine de herhangi bir zaman veremez çünkü gizli zincir sayesinde çelik kapı sadece 5 cm kadar açılabilmektedir. Kendini daha da güvende hissetmek isteyen kişiler ise birden fazla kilitleme yöntemi olan çelik kapı tercih edebilir. Kelebek kilit olarak da tabir edilen kilitleme sistemi sayesinde çelik kapıyı zorlayarak açmak neredeyse imkânsızdır ve çok zordur.
Birbirinden farklı modellerde bulunabilen çelik kapı modelleri için, satan ve imalat eden mağazalara gidip ayrıntılı fikir alınıp tercih edilebilir. Ucuz çelik kapı fiyatları için Eserler pen’e ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*