Resimli Sözlerin Etkisi

İster sevginizi, ister acı ve hüznünüzü yahut özlem veya hasretinizi dile getirmenin en kestirme yolu resimler ile bu durumu ifade etmektir. Resimli Söz duygu ve düşüncelerinizi çok daha rahat dile getirmenize yardımcı olmaktadır. Dikkat edilirse sosyal medya mecralarında hep resimli sözler kullanılmaktadır. Hem görsel hemde düşünsel olarak insanları etkilemenin en pratik yolu resimli mesajlardır. Resimler sözün etkisini arttırmakta ve kişinin anlatmak istediğini daha rahat karşısındakine ulaştırmada güzel bir araç olmaktadır.
Şimdi sevgi üzerine yapılan resimli sözlerden birkaç denemeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz:

Bir kişi sizi gerçekten seviyorsa; yanınızda olmak için bir neden bulacaktır. Bir kişi sizi gerçekten sevmiyorsa yanınızda olmamak için elbet bir bahanesi olacaktır. Sizi gerçekten seven kalpler; zor gününüzde de yanınızda olabilenlerdir. (Hasan Turgut ERDOĞAN)

İnsan evlenirken sonsuzluk umutlarıyla evlenmeli.. Demeli ki kişi: Bu seçtiğim, benim hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında eşim olacak…

Ben derdimi, ne dostuma söylerim, ne de düşmanıma.! Zirâ, dostum üzülür, düşmanım sevinir. Beni en iyi RABB’im bilir… Hz.Ömer (r.a)

KAYNAK: Resimli Sözler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*