Ön ödemeliye geçiş için dört sebep

Bir Ön Ödemeli Cep Telefonu Hattına Geçmeniz İçin Dört Neden

Gün geçtikçe, sözleşmesiz ön ödemeli cep telefonları daha popüler hale geliyor. Ön ödemeli telefonlar faturalılara göre daha avantajlıdır sizin için bunları araştırdık ve şimdi sunuyoruz;

Bir ön ödemeli hatta geçmek için dört neden;

1. Esnek kullanım ve yalnızca gerektiğinde telefon için para ödeyin.

Faturalı hatlarda aldığınız paketler ile konuşmadığınız ya da başka bir işlem yapmadığınız halde belli faturalar ödemek zorunda kalırsınız. Bu fiyatları her ay ödemek zorundasınız. Birde tahaüt imzaladıysanız vay halinize.

Ön ödemeli cep telefonları için durum böyle değildir, kullanıcılar gerekmediği sürece para vermek zorunda kalmaz. İstedikleri zaman TL yükleyebilirler. Buda büyük ölçüde para tasarrufu sağlar. Bu yolu seçmek kısıtlı bütçelere sahip insanlar için daha iyi olacaktır.

 2. Ön ödemelide endişe etmeye gerek duymazsınız.

Günümüzde mevcut ekonomik koşullar nedeniyle tasarruf etmek zorundayız. Ön ödemeli hatlarda aylık pahalı faturalar ödeme derdinden kurtulmuş oluruz. Endişeye gerek kalmaz ve fazla stres yaşamayız. Gerekli değilse her ay belli bir tutar ödemek zorunda değiliz.

Neden yüksek ücretli bir sözleşme ile zarar edesiniz ki?

3. Ön ödeme hızlı ve kolaydır.

Hattınıza TL yüklemek hiç zor değildir. Artık her yerde TL satılır hale geldi. Marketler gibi yerlerde bile kolaylıkla TL bulabilirsiniz. Yüklemek en fazla 1 dk sürer TL kartını alırsınız, kazır içindeki şifreyi telefonunuza girersiniz.

4. Aylık cep telefonuna ödediğiniz miktar çok düşer.

Bir ön ödemeli telefona geçişin en büyük nedeni ve yararı, paradan tasarruf dur.

Sınırsız ön ödemeli telefon, genellikle ayda yaklaşık $ 40-50 mal olacak olsa da, başka pek çok başka seçenekler de vardır.

Turkcell, AveA, Vodafone gibi şirketlerin size özel paketleri sayesinde çok ucuza konuşabilir, internete girebilir veya mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılara uygun tarifeler sayesinde size seçim kolaylığı sağlarlar.

Cep telefonuna daha fazla fatura ödemek istemiyorsanız ön ödemeliye geçmek için artık beklemeyin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*