Nod32 antivirüs indir

nods32 smart security 5Antivirüs, anticasus ve zararlı programları bilgisayarınızdan uzak tutan başarılı ve kullanım tabanı oldukça geniş bir antivirüs programıdır. Nod32 en gelişmiş virüs tabanlı bilgisayar kurtarma ve koruma programıdır. Bünyesinde bir çok özelliklere yer vermiştir. Bilgisayarınızı istenmeyen veya sizin bile fark edemeyeceğiniz trojenleri bulur ve anında ortandan kaldırır. Programın hızlı çalışmasının yanında sizin sisteminize uyumlu çalışması da size özel güvenlik korumasını da arttırıyor. ESET NOD32 Antivirus  ile internette gezerken, dosya indirirken veya çevrim içi oyun oynarken en yüksek güvenlik düzeyinde korunursunuz. Windows sistemleri için ideal olan bu program yılın Antivirüs programı olarak seçilen tek programdır. Piyasada ki başka hiçbir programın yapamayacağı gibi proaktif olarak tespit eder ve siler.

 

nod32_antivirs_indirme.jpgNOD32 antivirüs indir Tarama Modülleri
NOD32 sisteminin tüm tarama modülleri ( on-access monitörleri, filtreler, tercihe bağlı tarayıcılar, e-posta sunucu çözümleri, gateway filtreleri, API ve DLL modülleri, vb.) tüm desteklenen platformlarında aynı kompleks tarama motorunu kullanır.

Nod32 Tarama motoru özellikleri:

eset_nod_32_antivirs.jpg

 • En yüksek virüs bulma oranı ve tarama performansı.
 • Eşsiz buluşsal analizi ile DOS, Boot, Win32, macro, script ve diğer saldırgan virüsleri açığa çıkarabilir.
 • Ürünün içinde kurulu, güçlü sanal emülatör, en karmaşık, polimorfik ve metamorfik virüsleri bile tespit edebilir.
 • Sıkıştırılmış ve korunan yürütülebilir dosyalarda, (Pklite, Lzexe, Diet, Exepack, CPAV, UPX, AsPack, FSG, Petite, Neolite gibi) virüs taraması yapabilir.
 • Birçok arşiv biçimini (ZIP, RAR, ARJ, LZH, LHA, vb.) ve kendi kendini açan dosyaları destekler.
 • Şifreyle korunan veritabanlarında ve dökümanlardaki virüsleri tespit eder.
 • Buluşsal ve algoritmik metotları kullanarak virüsleri temizler.
 • Makro virüslerin temizler ve dokümanlari orijinal biçimine döndürür.
 • En önemli sistem bölgelerini, fonksiyonlarını bir virüs bulaşması durumunda iyileştirmek, eski haline döndürmek.
 • Virüs bulaşmış dosyaları güvenli bir şekilde karantinaya almak.
 • Arama hızı çoklu seviye saklama ve düşük seviye kod optimizasyonu ile maksimuma çıkarıldı.
 • Çok hızlı tek-nokta örneklerinin ve CRC’lerin kesin tespit için kullanımı.
 • Düşük sayıda sistem kaynağı kullanımı.

Takılabilir aygıt tarama: Bilgisayarınıza takacağınız tüm aygıtları otomatik tarar ve bu aygıtlardna sisteminize girebilecek virüsleri engeller.

Bulut Tabanlı Virüs Tarama – Tarama ve virüs tespitinde yapılabilecek hataları minimuma indirmek için geliştirilen eni tarama biçimi ile sisteminiz daha güvenli. Tarama arka planda güvenli dosyaların beyaz listeye alınması ile yapılır. Bu özellik olası yanlış tespitleri en aza indirir.

Sessiz çalışma modu– Bilgisayarınızda herhangi bir uygulamayı tam ekranda çalıştırdığınızda Nod32 otomatik olarak uyku moduna geçer. Koruma sırasında açılır pencereleri güncelleme raporları ve kaynaktan yiyen diğer işlemler ertelenir. Sisteminizin tüm kaynağı uygulamalara ayrılır.

Aile Koruması – Nod32 çocuklarınızın istemediğiniz sitelere girmesini de engeller. Aileler 20 kategorideki web siteleri arasında seçimlerini yapabilir ve çocuklarını zararlı sitelerden koruyaiblirler.

En Akıllı Güvenlik Duvarı – ESET Smart Security 5 yetkisi olmayan kullanıcıların uzaktan sisteminize girmesinii engellemek için ağ trafiğinizi izler.

Son Teknolojik Antispam – Modül son sürüm Nod32 içerisine yerleştirilerek daha yüksek tespit için optimizasyon sağlanmıştı.

Gelişmiş HIPS Sistemi – Nod32 Smart Security 5 ile gelen yeniliklerden biri ise teknolojiyi iyi kullananların tüm bilgisayar sistemini tam olarak özelleştirebilme imkanıdır. Sistem kayıt defteri, uygulamalar, dosyalar ve işlemler için kurallar tanımlamanızı sağlar. Rakiplerin çoğu sadece HIPS kapat/aç ya da sınırlı ayar imkanı sunuyor.

nod32 indir

nod32 indir

One thought on “Nod32 antivirüs indir

 1. Eset’e çok güvenirdim, ta ki bu yıla kadar. Bu yıl içinde, bilgisayarımda 4-5 kez sahte antivirüs yazılımlarına karşı tuş oldu. Security Shield ve Live Security Premium gibi tüm dünyanın bildiği fake yazılımları tespit edemedi ve bilgisayarımda çok güzel ağırladı.

  Yine Eset’ten vazgeçmedim, ama yanına mecburen bir de Malwarebyte’s Antimalware ekledim. Bu şekilde sorunum yok. En azından ikisi de hafif; o yüzden bilgisayarımı kasmıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*