Nike, Converse, buff, Speedo, Columbia

Geçen hafta bir nike spor ayakkabı modeli (2012) için internette spor ayakkabı alışveriş sitelerini gezdim.
O kadar site gezdim ve bulamadım. Hep o eski modelleri satıyorlar. 2012 model ayakkabı yoktu. Siteleri gezerken nikeürünlerinin ağırlıklı olduğu bir site fark ettim.. Hemde tam istediğim modelde vardı.. 2012 model ayakkabı ve kıyafetler bir tek bu sitede vardı.

Bu sitedeki modeli beğendim … Kampanyası da çok ilginçti.. 100 TL lik alışveriş yapana Turkcellden 100 tL konuşma hakkı veriyorlarmış.. zaten ödeme yapıyorduk turkcell’e… bu çok iyi oldu .. Aldıgım ayakkabıda 143 tl.. Hemen Sipariş ettim.. ertesi gün elimdeydi.. TAVSİYE EDERİM.. Hızlı kargo oldu vallahi, ayakkabıdan şu an ayağımda. Zaten hep pahaşlı ayakkabı aldım ama 2-3 yıl giydim.. Yoksa 60-70 tl ye ayakkabı dolu ama 1 yılda açılıyor..

Nike dışında, converse modelleride ilgimi çekti. CONVERSE YENİ SEZONA ÇOK İDDİALI GÖRÜNÜYOR.. Ama yeni sezon biraz pahalı :.. Ama çok tatlılar..

Daha evvel bilmiyordum buff diye bir bandana varmış, elimize geçiyor, boğazımıza takılıyor , saç topluyor felan böyle çok kullanışlı birşey. Fiyatıda uygunda .. ilginç modelleri var bir bakın.. Ben bir tane aldım ve kullanmaya başladım bile.
Tutkunlarına ÖZEL bayan/erkek columbia marka kapri, pantolon ve ayakkabı ürünleri de güzeldi ben şahsen severim..
Yaza Doğruda bir tane speedo gözlük aldım.. HEM UYGUN FİYAT HEMDE KALİTELİ..
Adresi : cityshop.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*