Küçük prenseslerin oyun mekanı

oyun oynamanın yaşı olmadığını hepimiz biliyoruz. Küçükken oynadığımız evcilik oyunları, yemek pişirme oyunları ve bebeklerimizin yerini şimdilerde internetteki oyun siteleri sayesinde farklı ve güzel görsellikteki oyunlar aldı.

Bebeklerimizden en sevdiğimiz barbie ise internetteki oyunlarda en çok tıklananlar arasında yer alıyor. barbie oyunları ile sizler de değişi barbie bebeklerine isterseniz makyaj yapabilir isterseniz değişik kıyafetler giydirebilirsiniz. Değişik saç renkleri ve modelleri arasından en sevdiğinizi barbie bebeğinize uygulayabilir ve ona uygun tokalar ya da taçlar takabilirsiniz. Ayrıca saç modeline en uygun olan makyajı da sizler yapabilirsiniz. İstediğiniz her renk ruj, allık, far, kirpik ve ojeyi barbie bebeğinize sürebilirsiniz. Şık bir baloya katılacak kadar güzel bir barbie yaratmak sizin elinizde.

Evdeki barbie bebeklerinizden sıkıldıysanız ve daha farklı bir şeyler arıyorsanız oynaması oldukça kolay bu oyunları sizler de denemelisiniz. Yüzlerce oyun sitesinden birine girip gözünüze takılan herhangi bir oyunu seçerek oynamaya hemen başlayabilirsiniz. oyunları Mouse yardımıyla kontrol edebilir hatta en sonunda barbie bebeğinizin resmini yazıcıdan çıkarttırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*