HTC ‘den işinize yarayacak özellikler

Her telefonda olan bilinen özellikleri doldurup sizi sıkmak istemedim fakat telefonun bu özellikleri gerçekten ilgilnizi çekecek

 

Kaybedemeyeceğiniz bir telefon  (en azından kolayca)

HTC Desire HD’inize belki biraz fazla bağlanabilirsiniz. İşte bu nedenle HTC Sense deneyimini online olarak da yaşamanızı istedik.  Telefonunuzu bulamıyor musunuz? HTCSense.com’u kullanarak kaybettiğiniz telefonunuzu bulabilirsiniz, belki de koltukta uyuyan kedinizin altındadır. Telefonunuzu evde bıraktığınız  için bir şey kaçırmaktan mı endişe ediyorsunuz? Text mesajı göndermek için HTC Sense.com’u kullanabilir, numaranızı başka bir numaraya yönlendirebilirsiniz.   Telefonunuzdaki verilerin kaybolmasından veya çalınmasından mı şüphe ediyorsunuz ? HTC Sense.com ‘a bağlanarak verilerinizi zaman kaybetmeden kilitleyebilir ve uzaktan silebilirsiniz.

 

Flash® ile daha çok web izleme

İşte bu bütün telefonlarda öncelikle aradığım özellik bütün siteleri aynı bir bilgisayar gibi açabiliyor harika bir şey bu!

 

One thought on “HTC ‘den işinize yarayacak özellikler

  1. uzun yıllardır bir pocket pc hastası olarak htc serisinin hemen hemen hepsini kullandım diye bilirim özellikle windows mobile işletim sistemleri artık telefonlara yeni bir yön verdi nokia’nın symbianı da ömrünü doldurdu..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*