Gta oyunu indir

Oyun dünyasında yeni olan kişiler, genellikle single-player – yani tek oyunculu oyunları oynamaktan daha büyük zevk duyarlar. Gittikçe gelişen teknoloji ve internet altyapısı ile birlikte artık oyunların daha etkileyici ve gerçekçi yüzleri ortaya çıkmaya başladıkça, oyun meraklıları farklı zevklerde ve farklı kategorilerde oyunları deneyerek kendilerini oyunlara bağımlı hale getirmektedirler.

Geçmiş zamanlarda hatırlayacaksınız; internetin yavaş olması, bilgisayarların özellikleri bakımından çeşitli oyunları kaldıramayacak seviyede olması, insanları oyun oynama zevkinden alıkoyan en baş sebeplerden bir tanesi idi. Fakat günümüz gelişen teknolojisi ile birlikte insanların artık oyun dünyasında lider konumda olmak için bile yeni yeni bilgisayarlar alıp, bilgisayar özelliklerini yükselttiklerini ve internet servis sağlayıcılarının, müşterileri için sürekli olarak altyapı çalışmaları ile daha verimli internet sağladıklarını görmekteyiz.

Geçmiş yıllardan günümüze gelen en güzel single-player oyunlardan bir tanesi olan Grand Theft Auto serisi, yani kısaca bilinen adı ile GTA oyununun tamamen Türkiye’ye uyarlanmış versiyonu olan GTA Türk, Türkiye için yapılmışçasına özel bir çalışma ile Türk şehirleri, bölgeleri, araç ve gereçlerine uyarlanmıştır. GTA indirerek, Vice City olarak adlandırdığımız şehrin Türkiye’de İstanbul Şehrinde kendinizi farklı maceraların içine atabilirsiniz.

Ayrıca Rockstar Games’in yeni çıkardığı GTA serilerinden bir tanesi olan 5. sürüm ile online olarak da GTA oyununu, gerçek kişilere karşı oynayabiliyoruz. Oyun dünyasında yepyeni modlar ile kullanıcıları kendi lehine çevirmek isteyen oyun şirketleri, yepyeni modlar geliştirmeye halen devam ediyor..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*