General Mobile GM 6 kutusundan çıkıyor!

Barcelona’da tanıtılan General Mobile GM 6 modelini kutusundan çıkartıyoruz. Resmi satışı başlayan telefonun detaylı incelemesi öncesinde kutusunda neler olduğuna bakıyoruz!
General Mobile GM 6 modeli sonunda elimize geçti. Bugün düzenlenen toplantı ile uzun süredir beklenen GM 6 modelini aldık ve detaylı inceleme öncesinde telefonu kutusundan çıkarttık. 

General Mobile GM 6 özellikleri

General Mobile GM 6 modelinde MediaTek MT6737T işlemcisi yer alıyor. Daha önceki 3 modelinde Snapdragon işlemci kullanan General Mobile, bu modelde ise MediaTek işlemciye yer veriyor. Dört çekirdekli olan bu işlemci, 1.5 GHz frekans hızını sunuyor. Grafik yongası tarafında ise Mali-T720 MP2 yer almakta. Bu grafik yongası ise çift çekirdekli ve 550 MHz – 600 MHz arası frekans hızına sahip. General Mobile GM 6 modelinde 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza yer alırken, hafıza kartı girişi ile telefonun hafızası yükseltilebiliyor.
Bağlanabilirlik tarafında ise 802.11 a/b/g/nBluetooth 4.1VoLTEViLTEVoWiFi gibi Teknolojiler yer alırken, GM 6 modelinde FM Radyo desteği de yer alıyor.

General Mobile GM 6 vLog yayında! Gittik aldık kutusundan çıkarttık!

General Mobile GM 6 vLog çalışmamız yayında! İyi seyirler!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*