Elysium Yeni Cennet Türkçe Dublaj İzle

Elysium Yeni Cennet Türkçe Dublaj İzleElysium Yeni Cennet Türkçe Dublaj İzle
Gelecekte 2154 yılında insanoğlu iki tarafa ayrılmıştır. Bu insanların bazıları Elysium ismindeki bir uzay istasyonun da zengin bir hayat sürerken, diğer insanlar ise çok nüfusa sahip ve harabe şekil de yoksul olarak yaşamaktadır. Rhodes ise zengin hayata göçün önüne geçmek için yasaları uygulamaya çalışmaktadır. Ancak kötü yaşam sürdüren insanoğlu ise Elysium’a göç etmek için bütün sınırları zorlayacaktır.
Moskovanın Şifresi Temel Full İzle
Temel Sümela manastırındaki şifreyi çözer ve hazineye ulaşır ve âşık olduğu sevgilisine de kavuştuğunu sanır. Rus mafyası ise Türk mafyası ile bir yanlış anlamanın sonucun da çatışırlar ve karşılıklı olarak birbirlerini öldürürler. Temel ise bu sıra da saklandığı çukurdaki altınları Sümela’nın hazinesi sanarak alır. Bunu duyan Rus mafyasının lideri sinirlenir ve güvenilir adamı Abramoviç’i Temeli öldürmesi için gönderir.
El Cin Full hd İzle
Küçük kızın aniden ortadan yok olması ile bütün köy halkı tedirgindir. Bu olaydan haberi olmayan 5 üniversite öğrencisi ise kaçırılan kız ile ilgili korkunç ve tuhaf olaylara tanık olurlar ve aniden kendilerini ayin büyü ortamın da bulurlar.
Ultrasinema.com iyi seyirler diler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*