Elektronik Sigara

Sigarayı bırakmayı denediniz başarılı olamadınızmı, el alışkanlığı, dudak tiryakiliği, el alışkanlığı problemlerine kesin çözüm arıyorsanız mutlaka elektronik sigara diğer adı ile e sigarayı denemelisiniz.

Elektronik sigara’nın faydalarından en büyüğü sizi alışkanlıklarınızdan vaz geçirir. Başlıca ; Dudak Tiryakiliği, El Alışkanlığı, Yoksunluk Hissi, Nikotin Bağımlılığı gibi alışkanlıklarınızda vazgeçirir.elektronik sigara hemen sipariş verebilirsiniz 0312 241 33 99 numaralı telefondan sipariş geçebilirsiniz elektronik sigara ego-t ce6 Alkoloit sıvısının buhara dönüştürülmesiyle çalışır. elektronik sigara Elektronik sigara’nın faydalarından en büyüğü sizi alışkanlıklarınızdan vaz geçirir. Başlıca ; Dudak Tiryakiliği, El Alışkanlığı, Yoksunluk Hissi, Nikotin Bağımlılığı gibi alışkanlıklarınızda vazgeçirir.

Her yolu deneyip sigarayı bırakamadıysanız çözüm elektronik sigara da. Yukarıdaki sebepleri ortadan kaldırdığı için kolay bir şekilde sigarayı bırakmanızı sağlayan bu ürün ayrıca, sigarada bulunan 400 den fazla kimyasalı barındırmaz. Ayrıca yangın çıkarma riskide yok denecek kadar azdır.

Elektronik sigara ankara Nasıl Kullanılır
elektronik sigara Gövde üzerinde bulunan led düğmeye basılıp ağızlık kısmından çekilerek kullanılır. Led düğme 5 defa ard arda basılarak kilitlenir, 5 defa ard arda basılarak kiliti açılır. Bu kilit cihazı kullanmadığınızda kapalı kalmasını sağlar. Likit tanklarını mutlaka sık sık doldurun. Boş kullanılan cihaz kısa sürede arızalanacak ya da performansı ciddi oranda düşecektir. Ağızlık kısmından ağzınıza sıvı akarsa genelde pil seviyesi düştüğünde ya da atomizer arızalandığında olur. Bu durumlarda sıvıyı kesinlikle yutmayınız ve derhal ağzınızı su ile çalkalayınız. Cihazı ve likit sıvısını çocuklardan uzakta, direk güneşe maruz bırakmadan, güvenli bir yede oda sıcaklığında saklayınız.

elektronik sigara sistemi, yeni teknoloji kullanılan atomizer ve doldurulabilir tank sistemi ile çalışır.
Sistem satın aldıktan sonra ayrıca alınan alkoloid sıvısı ile kullanılır. Bu sıvı genellikle elektronik sigara ego-t satan yerlerde bulunur.
Bir tank yaklaşık olarak 11 ml sıvı alabilir. Bazı modellerin tankları da 25 ml e kadar sıvı alabilmektedir. Tanktaki sıvı bittiğinde mutlaka doldurulmalıdır. Aksi halde kuru çalıştırma sonucu cihaz arızalanabilir. Elektronik sigara Ankara

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*