E-Ticaret Paketi

e-ticaret-300x289

Ticaret sektörü, tam adıyla elektronik ticaret, günümüzde ekonominin dinamosu olmuş sektörlerden biri haline gelmiştir. İnternet’in hızla yaygınlaşması ve bununla beraber yüksek hızlı internet’in neredeyse her eve girmiş durumda olması, aklınıza gelebilecek her sektörden firmayı, ürünlerini internet üzerinden satmaya çalışır pozisyona getirmiştir.

Yüksek dükkan kiraları ödemek yerine birçok firma kıyıda köşede ofisler tutarak ürünlerini e-ticaret yaparak web üzerinden satmanın çeşitli yollarını denemektedirler.

Ve tabii firmalar bu yolları denerlerken karşılarına birçok sorun çıkmaktadır.

Bu sorunlardan ve sorulardan en belirgin olanı internet sitesinin kimden alınacağıdır. Birçok firma bu konuda yarış halindedir. Ve e-ticareti paketi diye google üzerinde sorgulama yaptığınız zaman rekabetin durumunu daha net görebilirsiniz. Karşınıza bu kadar satıcının çıktığı bir ortamda doğru olanı seçmek elbette ki büyük sorun teşkil etmektedir.

Kötü bir tercih yapmak, maddi anlamda ve zaman anlamında kayıplara neden olacaktır. Herkes’in bu konuda yatırım yapacak trilyonları olmadığına göre uygun bütçelerle e-ticaret sitesi kurma olanağı veren yerler daha ön plana çıkmaktadır. Bu noktada 2 alternatifiniz vardır;

  1. Aylık ödemeli internet sitesi kurma imkanı veren firmalarla çalışılacak…
  2. Ya da anahtar teslimi site kurup bir daha sizden yazılım ücreti almayacak firmalardan biri tercih edilecektir.

Benim bu noktada önerim, uygun fiyatlı ve referansı bol olan firmalardan birinin tercih edilmesidir. Ve bu firmalar içinde e-ticaret paketi sistemi ile çalışıp size birkaç alternatif üretebilen firmalar daha ön plana çıkmaktadırlar.

Summer Cart yazılım firması, bu bağlamda anahtar teslimi e-ticaret sistemleri kurarak sizden bir daha yazılım ücreti almaması ile benim gözümde biraz daha rakiplerinden ön plana çıkıyor. Ayrıca bir artısı daha, herkes seo eklentileri için birçok + ücret talep ederken burada seo e-ticaret sisteminin ayrılmaz bir parçası durumunda…

Kendi e-ticaret sitemizi bu firma üzerinden yapmış olduğumuzdan gönül rahatlığı ile sizlere öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*