Beko Servisi Güzelbahçe – 444 1 494

Güzelbahçe Beko Servisimiz ile siz de kaliteli bir teknik servis hizmeti alabilir ve Beko markalı beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız, alanında uzman personel kadrosu ve önce müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Hızlı ve güvenilir bir servis ağı sunan Güzelbahçe Beko Servisimiz, sektörün giderek büyüme gösteren deneyimli teknik servis firmalarından biri olmaktadır.

Servis

Güzelbahçe Beko Servisimiz, haftanın tüm günlerine müşterilerine hizmet sunmakta ve aynı gün içerisinde servis imkanı sağlamaktadır. Firmamıza öğleden gelen arıza bildirimleri aynı gün içerisinde mesai bitimine kadar değerlendirilmekte ve arıza ile ilgili adreslere kesinlikle ulaşılmaktadır. Bunun yanında firmamızca beyaz eşyalarda yapılan parça değişimleri 1 yıl garanti kapsamında hizmete sunulmaktadır. Ayrıca firmamızın Güzelbahçe ve çevre semtlerine Özel Servis Hizmeti verdiğini belirtmek istiyoruz.

Güzelbahçe Beko Servisi

Siz de Güzelbahçe Beko Servisimize 444 1 494 nolu telefon hattından ulaşabilir ve telefonun diğer ucunda sizleri bekleyen müşteri temsilcilerimize anında arıza bildirimi yapabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda meydana gelen sorunlara kesin çözümü Güzelbahçe Beko Servisi firmamızda bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*