Avon ağustos kataloğu 2012

Ağustos ayı demek yeni avon kataloğu , yeni ürünler, cazip fiyatlar , süper indirimler demek. Bu ay ki kataloğumuzda Yine birbirinden güzel yaza damgasını vuran ürünler muhteşem indirimleriyle karşımızda Avonun yaz aylarında Daha çok 3 lü 2 li setlerde avantaj sağladığını söyleyebilirim. Kış aylarında yapılan tek üründeki indirimler yaz aylarında 2 ürün yada 3 ürün üzerinde toplu hediye paketlerinde uygulanmış. Hepsi uygun bütçeyi zorlamayan farkıyla diğer kozmetik firmalarından ayrılan Avon firması bu indirimleriyle kadınların yaz aylarında da gözdesi olmaya devam ediyor. Avon ağustos kataloğu 2012 yine gözlerimizi indirimli ürünlerden alamıyoruz özellikle parfümler de , duş jellerinde ve güneş koruyucularda yapılan indirimle gayet makul durumda ve tatil planları yapmakta olan avon sever kadınlar ve erkekler için gerçekten ideal. Rujlarda ise inanılmaz renk tonlamaları her cilt tipine uygun ve takılarda yine bayanlara ve genç kızlara yönelik promosyonlar ve indirimler mevcut. Ağustos aynın verdiği sıcaklık ve güneş ışığının zararlarından gözlerimizi avon’un şık gözlükleriyle koruma altına alıyoruz .

avon temmuz katalogu 2012 incele Avon Ağustos kataloğu 2012
Avon Ağustos 2012 kataloğunda tatil için aradığınız her şey var adete yok yok plaj havluları ve plaj terlikleri ise süper hem de birlikte estetik görünüyor. Yine Parfümler ön planda her zamanki gibi şık kutularında görücüye çıkmayı bekliyoruz. Avon Ağustos kataloğunda her kadının zevkine uygun çiçek, meyve ,odunsu ve aromatik kokular mevcut. Kadına özgü güzelliğin farkında olan avon her serisinde bizlere bunu bir kez daha yansıtıyor. Avon Ağustos kataloğu genç kızlar sizleride unutmamış birbirinden güzel yaz kokuları ve rengarenk ojeleri ile sizlerin beğenisine sunulmuş. Erkek bakımınada önem veren Avon , yine erkek bakımında kullanılan traş bakım serilerini de unutmamış.

Hassas Erkek ciltleri için bakım kremleri , balımları yine Avon kataloğunda da yerini almış. Tatil planları yapanlar yada yapmayı düşünenler bir Bu ay ki fırsatları kaçırmayın Avon Ağustos kataloğuna bakmadan sakın tatile çıkmayın derim . Bu ay ki Fırsatlar Çok uygun ve süper indirimlerle birbirini tamamlamış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*