ASUS Zenbook Flip S ön inceleme (VİDEO)

ASUS Zenbook Flip S ön inceleme videosu ile Computex 2017 çerçevesinde duyurulan bu modele yakından bakıyoruz. İşte ASUS Zenbook Flip S ön inceleme videosu!
ASUS Zenbook Flip S ön inceleme videosu ile karşınızdayız. Computex 2017 kapsamında ASUS yeni ürün ailelerini ve en yeni notebook modellerini tanıttı. Bu modellerden biri olan ASUS Zenbook Flip S özellikleri ve fiyatı ile gerçekten de dikkat çekmeyi başarıyor.

ASUS Zenbook Flip S hakkında her şey!

ASUS dünyanın en ince 2 in 1 notebook modeli Zenbook Flip S ile karşınızda. 4K NanoEdge ekranı ve…

MacBook ile kıyaslanan ve daha ince yapıya sahip olan dizüstü bilgisayar, Microsoft’un da en yeni Teknolojilerini barındırıyor. Cihazda U serisi Intel Core i5/i7 işlemci, 1 TB PCIe SSD, (SATA disklerden 3 kat hızlı), 16 GB (2133 MHz) RAM bulunuyor. Windows Hello teknolojisi ve 11,5 saat batarya ömrü sunan dizüstü, süper hızlı şarj olabiliyor. Harman Kardon ses sistemi de cihaz üstünde geliyor. 4K çözünürlüğe sahip NanoEdge Ekran, %80 ekran kasa oranına sahip. ASUS Pen ile Windows Ink deneyimi de bu modelde mevcut. Fiyatı 1.099 Dolar. 

ASUS Zenbook Flip S ön inceleme

İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan, sizleri ASUS Zenbook Flip S ön inceleme videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.
:: Cihazın özelliklerini nasıl buldunuz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*