“Onların Kaşara Değil, Ekmeğe İhtiyacı Var”

Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı İsmail Karaosmanoğlu, twetterda “Beni neden Somali’ye götürmemişler?” diye soran Hilal Cebeci’ye Onların ekmeğe ihtiyacı var, kaşara değil. Bu yüzden seni götürmedik.” diyerek ayar verdi.

Bu ibretlik tiviti atmasının ardından  Karaosmanoğlu; “mübarek günde terbiyemi bozdum“ diyerek takipçilerinden helallik istedi.

Karaosmanoğlu orucun verdiği hezeyan ile bu seferde Has Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş’un “Bu anlamda Has Parti’ye dünyanın ve Türkiye’nin ihtiyacı vardır” diye yazdığı tivitine; “Türkiye’nin 0.7’si sizin gibi düşünüyor 🙂” demesinin ardından başta HAS ve AK partililerden olmak üzere, gelen tepkiler üzerine geri adım attı.

“Gereksiz yere huzurunu bozup, rahatsız ettiğim takipçilerimden helallik istiyorum, takipçilerim benden güzel şeyler duymaya alışkınlardı oysa. Neyse bu aralar şeytan mesaide galiba, tekrar kusuruma bakmayın. Ramazanın ruhuna yakışmayan bu tartışmayı bitirdim” dediği tivitiyle de “körler sağırlar birbirini ağırlar” sözünün geçerliliğini bir kez daha bizlere göstermiş oldu.

 


 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*